Bubble Shoot

Bubble Shoot 2.5

Wciągająca gra w kulki typu bubble shooter na Android

Zalety

  • Bardzo wciągająca
  • Klasyczny bubble shooter w doskonałym wydaniu
  • Aż 180 poziomów

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Bubble Shoot to darmowa gra, w której strzelamy do kolorowych kulek. Naszym celem jest zlikwidowanie wszystkich kulek na planszy. Znikają one jeśli trafimy je kulką tego samego koloru. Proste zasady gry, różnorodne poziomy i sprawdzony pomysł to największe zalety gry Bubble Shoot na Android.

Bubble Shoot to gra typu bubble shooter. Na pierwszy rzut oka gry tego typu nie robią wielkiego wrażenia. Zmienia się ono jednak, gdy zaczniemy grać. Wtedy okazuje się, że kulki bubble shooter niesamowicie wciągają.

Zasady gry w ten bubble shooter na Android są takie same jak w innych grach tego typu. U góry planszy pojawiają się kolorowe kulki. Zbijamy je wystrzeliwując kulkę z dołu planszy. Kulki znikają, jeśli połączymy co najmniej trzy tego samego koloru.

Bubble Shoot na Android oferuje aż 180 różnorodnych poziomów oraz dwa tryby rozgrywki. W trybie zręcznościowym po prosto zbijamy kolejne kulki, natomiast w trybie puzzli mamy ograniczoną liczbę kulek, z wykorzystaniem których musimy poradzić sobie z kulkami na górze planszy.

Bubble Shoot

Download

Bubble Shoot 2.5

Opinie użytkowników o Bubble Shoot